Про клініку

Villa dent є стоматологічну клініку, в якій здійснюється лікування пацієнтів в напрямку стоматології, а також надаються послуги в області ін'єкційної косметології. Серед основних осередків діяльності, якими займаються тільки висококваліфіковані фахівці, ми виділяємо:

  • лікування й видалення зубів;
  • відбілювання;
  • протезування;
  • рентгенографія;
  • імплантація;
  • виправлення прикусу.

Відвідувачам клініки доступна дитяча стоматологія та допомога в лікуванні зубів вагітним і мамам, що годують. За бажанням кожен клієнт здатний скористатися check-up програмою або послугою стоматологічного туризму.

Шанобливе і уважне ставлення до пацієнтів

Всі відвідувачі клініки - люди, які потребують допомоги та підтримки. Ми не маємо на меті вивчати соціальний статус пацієнтів: незалежно від роду їх діяльності та віку співробітники медичного центру нададуть належну увагу і виявлять турботу. Незмінна стратегія роботи персоналу - допомога і дбайливе ставлення до кожного, хто цього потребує.

Досвід та репутація

Ми молода клініка, але досвід наших спецілістов - це багаторічна стоматологічна практика в різних сферах стоматологічної діяльності. Не менш 70% відвідувачів звертаються до нас за рекомендаціями друзів і близьких, що свідчить про високу довіру.

Кваліфіковані лікарі та медичний персонал

У клініці працюють фахівці з багаторічним стажем. Лікарі мають навички терапевтичних, хірургічних маніпуляцій, виконують анестезію, протезування, безболісне видалення зубів і їх моделювання. Стоматологи займаються естетичною реставрацією пошкодженої емалі, пародонтологією, ортодонтією. Для кожного фахівця виконуються програми навчання і підвищення кваліфікації.