Стоматологія для вагітних і жінок, що годують в Кривому Розі

Діагностику та лікування захворювань ротової порожнини рекомендовано проводити ще на етапі планування вагітності. Але за необхідності стоматологічне втручання можливе також в періоди виношування і годування малюка.

По-перше, нестача кальцію в організмі жінки під час вагітності призводить до загального погіршення стану зубів і розвитку давніх осередків карієсу. По-друге, активне запалення в ротовій порожнині може завдати шкоди дитині.

Майбутнім мамам не варто боятися звертатися до стоматолога за першої необхідності. Сучасна медицина пропонує широкий спектр щадних і ефективних способів для усунення проблеми з зубами без шкоди для малюка.

Які стоматологічні процедури дозволені під час вагітності?

  • професійне чищення зубів;
  • лікування карієсу;
  • лікування запалення зубів і ясен;
  • пародонтологічне лікування;
  • видалення зубів.
Професіонали клініки забезпечують комфортне та безболісне лікування, а також рекомендують індивідуальні засоби для догляду за порожниною рота в домашніх умовах.

Яких стоматологічних процедур краще уникнути під час вагітності?

  1. Імплантація зубів - повністю протипоказана!
  2. Відбілювання зубів, оскільки вплив на організм гелю (у разі проникнення незначної кількості гелю в стравохід) ще не повністю досліджений;
  3. Протезування зубів не рекомендоване, але можливе за призначенням лікаря.
Ми запрошуємо молодих мам і тих, хто тільки чекає поява малюка, на регулярне обстеження. Наші фахівці забезпечать дбайливе і безпечне лікування, яке не зашкодить здоров'ю дитини.