Рентгенографія в Кривому Розі

Рентгенографія зубів - це метод дослідження порожнини рота за допомогою електромагнітного випромінювання. Рентгенівські промені проходять крізь тканини і формують їх зображення на спеціальній плівці. Отримана інформація дозволяє лікарю визначити наявність прихованих захворювань, а також оцінити стан уражених зубів або зубів, які не прорізались.

Рентгенографія допомагає діагностувати такі проблеми ротової порожнини:

  • неправильный прикус;
  • непрорізані зубі;
  • абсцес;
  • перелом кістки щелепи;
  • приховані каріозні порожнини і подібне.

Частота проведення рентгенографії залежить від ступеня ураження певних ділянок порожнини рота і її загального стану.

Типи рентгенографії

— Прикусний рентген

Для проведення процедури пацієнт прикушує спеціальну пластинку, на якій проявляється знімок верхнього і нижнього зубів над лінією ясен. Прикусний рентген дозволяє діагностувати міжзубний карієс або пародонтит.

— Прикореневий рентген

Периапікальний (прикореневий) рентген застосовується для комплексної діагностики конкретного зуба: коронки, кореня, каналів, кісткової тканини навколо кореня. Прицільний знімок необхідний для контролю під час лікування каналів, перевірки якості пломбування, виявлення карієсу, пульпіту, аномальних утворень.

— Панорамний рентген

Застосовується для діагностики всієї порожнини рота за допомогою рентген-апарату, який обертається навколо пацієнта. Дає можливість оглянути одночасно верхню і нижню щелепи, виявити непрорізані "зуби мудрості", проблеми щелепи. Панорамний рентген застосовують також перед процедурою імплантації зубів, хірургічними операціями, встановленням брекетів.

Обстеження стану зубної порожнини наших клієнтів і рентгенографія проводяться виключно на якісному професійному обладнанні, яке гарантує абсолютну безпеку і ефективність кожної з процедур.