Лікування зубів під седацією в Кривому Розі

Процедура лікування з притупленою свідомістю (або поверхнева седація) відрізняється від звичайного медичного наркозу. Для цього використовуються безпечні, нетоксичні препарати, які не затримуються в організмі, не провокують виникнення алергії або залежності. В середньому лікування може тривати триває близько 2-3 годин, після чого пацієнт легко повертається до нормальної життєдіяльності.

Що таке седація?

Седація є безболісним і безпечним способом стоматологічного лікування. На час проведення всіх маніпуляцій пацієнт не відчуватиме будь-яких неприємних відчуттів. Процедура передбачає використання препарату, який знижує рівень свідомості, внаслідок чого больова чутливість послаблюється. На відміну від стандартного наркозу, седація закисом азота чинить мінімальний фармакологічний вплив на організм. При цьому пацієнт не занурюється в глибокий сон, а лише перебуває у стані з притупленою свідомістю. Закис азоту має солодкуватий запах, вдихають речовину через маску. Спочатку відчувається незначна ейфорія, яку можна порівняти з легким ефектом сп'яніння. Відчуваючи повне розслаблення, розуміння того, що відбувається навколо, пацієнт не втратить.

Кому потрібне лікування під седацією

Стоматологія уві сні підходить пацієнтам:

  • у яких є страх майбутнього лікування (дентофобія) або блювотний рефлекс, який заважає проведенню процедури;
  • з алергічною реакцією на стандартні анестетики місцевого знеболювання;
  • якщо запланований великий обсяг роботи (за 1 сеанс потрібно вилікувати якомога більше зубів, вставити імпланти та ін.).

Стан пацієнта контролюється досвідченим лікарем-стоматологом (супровід анестезіолога у цьому випадку не потрібен). Співробітники клініки “Villa Dent” враховують індивідуальні особливості відвідувачів і створюють максимально комфортні умови для виконання призначених процедур.

Ціни на Лікування зубів під седацією

Остаточний прорахунок вартості роботи буде визначено після консультації.
Вартість седації
1 година седації від 4000 грн Записатись