Дитяча стоматологія в Кривому Розі

Регулярні візити до дитячого стоматолога - це обов'язкова умова здорового розвитку зубощелепної системи дитини і гарантія красивої посмішки у майбутньому. По-перше, стан молочних зубів має значний вплив на формування постійних. По-друге, професійне лікарське обстеження виховує у малюка звичку і надалі якісно доглядати за ротовою порожниною.

Страх перед стоматологічним кріслом формується у більшості людей саме в дитинстві. Саме тому в клініці «Villa Dent» створені всі умови для того, щоб лікування маленьких пацієнтів проходило без зайвих переживань і сліз.

Чому потрібно своєчасно лікувати молочні зуби?

 1. Молочні зуби не настільки міцні, як постійні, тому карієс на одному зубі миттєво передається іншим.
 2. Карієс на молочних зубах поширюється на зародки постійних зубів під ними, не дозволяючи їм правильно розвиватися. Так, емаль постійного зуба може потьмяніти, стати більш тонкою, набути інших видимих дефектів.
 3. Твердження про відсутність відчуття болю у молочних зубах помилкове. Карієс у занедбаній формі здатний зруйнувати зуб, дійти до нерва, викликаючи запалення, високу температуру, сильні болі.
 4. Передчасне видалення молочних зубів у дитини стає причиною зсуву зубного ряду і, як результат, неправильного розвитку щелепи. Одна із функцій молочних зубів - утримувати місце в щелепі до появи постійного зуба. Якщо зубний ряд зміститься, а ця зона буде зайнятою, то постійний зуб може прорізатися лише частково або поза зубним рядом.
 5. Виправити неправильний прикус простіше і швидше саме на етапі росту молочних зубів, оскільки щелепа дитини у цей час ще формується. Якщо вчасно не звернутися до ортодонта, постійні зуби сформуються з тими ж дефектами, що спостерігались у молочних.
Важливо якомога раніше познайомити дитину з професійним стоматологічним обстеженням. Фахівець зможе оцінити загальний стан ротової порожнини, зубів, правильність прикусу, а також надати рекомендації щодо профілактики і догляду.

Дитяча стоматологіяДитяча стоматологіяДитяча стоматологія

Перелік стоматологічних послуг для дітей:

 • професійне чищення зубів;
 • лікування карієсу різного ступеня;
 • лікування пульпіту і періодонтиту;
 • фторування;
 • герметизація фісур;
 • вирівнювання зубів і виправлення прикусу (капи, трейнери, пластини, брекети);
 • видалення молочних зубів;
 • Лікування зубів під седацією.
Наші фахівці гарантують індивідуальний підхід до кожного малюка. Обстеження проходять спокійно і продуктивно, а лікування не викликає побоювань. Формуємо культуру правильного догляду за ротовою порожниною із самого дитинства разом.

Ціни на Дитяча стоматологія

Остаточний прорахунок вартості роботи буде визначено після консультації.
Ціни на лікування тимчасових зубів
Первинний огляд лікаря-стоматолога дитячого (до 30 хв; від 30-60 хв) від 500 грн Записатись
Пломба тимчасова від 450 грн Записатись
Професійне чищення зубів: молочний прикус від 840 грн Записатись
Професійне чищення зубів: змінний прикус від 900 грн Записатись
Глибоке фторування від 240-900 грн Записатись
Герметизація фісур / 1 зуб від 1740 грн Записатись
Лікування карієсу від 1200-1800 грн Записатись
Лікування пульпіту і періодонтиту від 1800-2400 грн Записатись
Повторний профілактичний огляд від 480 грн Записатись